Westmark Στόμιο έκχυσης-κεραστήρι, πλαστικό PE, διαφανές
Κωδικός άρθρου : 100018500
Στόμιο έκχυσης-κεραστήρι, πλαστικό PE, διαφανές
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,26 €
10
1,22 €
3%
20
1,17 €
7%
50
1,15 €
8%
100
1,12 €
11%
200
1,10 €
12%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,26 € 1,26 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Διαφανής εκχυτής φιάλης 'Pour' από μαλακό πλαστικό για τη δοσολογία των λικέρ και των ποτών σας.
Κατάλληλος για στόμια φιαλών από 17,5 έως 21,5 mm.
| Διάμετρος - εξωτερική | 31 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PE |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 9 g |
| ύψος | 65 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Διαφανής εκχυτής φιάλης 'Pour' από μαλακό πλαστικό για τη δοσολογία των λικέρ και των ποτών σας.
Κατάλληλος για στόμια φιαλών από 17,5 έως 21,5 mm.
| Διάμετρος - εξωτερική | 31 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PE |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 9 g |
| ύψος | 65 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.










