Westmark Στόμιο έγχυσης με δοσομετρητή 'Auto Pour' 3 cl, πλαστικό PE, διαφανές
Κωδικός άρθρου : 100018440
Στόμιο έγχυσης με δοσομετρητή 'Auto Pour' 3 cl, πλαστικό PE, διαφανές
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
8,47 €
10
8,22 €
2%
20
7,97 €
5%
50
7,78 €
8%
100
6,36 €
24%
200
6,14 €
27%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 8,47 € 8,47 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Επαγγελματικός, διαφανής δοσομετρητής 3cl με σύστημα συγκράτησης σφαιρών. Ιδανικός για επαγγελματική χρήση.
Κατάλληλος για στομίες φιαλών από 17,0 έως 21,0 mm.
| Όγκος - συνιστώμενος | 30 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 39 mm |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PE |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 23 g |
| ύψος | 102 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Επαγγελματικός, διαφανής δοσομετρητής 3cl με σύστημα συγκράτησης σφαιρών. Ιδανικός για επαγγελματική χρήση.
Κατάλληλος για στομίες φιαλών από 17,0 έως 21,0 mm.
| Όγκος - συνιστώμενος | 30 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 39 mm |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PE |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 23 g |
| ύψος | 102 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.












