Potíria kai fiales Βιδωτό πώμα, πλαστικό ABS, ασημί, για στόμιο: GPI 33/400

| Διάμετρος - εξωτερική | 37 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Αλουμίνιο |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 8 g |
| ύψος | 14,2 mm |
| Χρώμα | Ασημί |
| Μέγεθος κλεισίματος | GPI 33/400 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
| Διάμετρος - εξωτερική | 37 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Αλουμίνιο |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 8 g |
| ύψος | 14,2 mm |
| Χρώμα | Ασημί |
| Μέγεθος κλεισίματος | GPI 33/400 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση

Βιδωτό καπάκι – ασφαλές, πρακτικό και κομψό
Η σειρά προϊόντων «Βιδωτό καπάκι GPI 400» από την Flaschenland ξεχωρίζει για το υψηλής ποιότητας πλαστικό ABS σε κομψό ασημί χρώμα και είναι ειδικά σχεδιασμένη για το στόμιο GPI 33/400. Το κύριο χαρακτηριστικό αυτών των καπακιών είναι η εξαιρετικά στεγανή σφράγιση, που εξασφαλίζει αξιόπιστη προστασία και ασφάλεια. Τα βιδωτά καπάκια είναι κατασκευασμένα από ανθεκτικό, ανθεκτικό στο κρύο πλαστικό ABS, το οποίο είναι επίσης ανθεκτικό στην υπεριώδη ακτινοβολία, διατηρώντας έτσι το σχήμα και τη λειτουργία του ακόμα και σε απαιτητικές περιβαλλοντικές συνθήκες. Είναι κατάλληλα για πλύσιμο στο πλυντήριο πιάτων, επιτρέποντας εύκολο και υγιεινό καθαρισμό. Η ακριβής εφαρμογή για το στόμιο GPI 33/400 εγγυάται ασφαλή χρήση και αποτρέπει διαρροές ή μόλυνση. Αυτή η σειρά καπακιών είναι ιδανική για χρήση στη χημική βιομηχανία.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.
























