Potíria kai fiales Βιδωτό πώμα μπουκαλιού αλουμινίου, πλαστικό PP, λευκό, για στόμιο: DIN 32

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Διάμετρος - εξωτερική | 44 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | Γαλλία |
| βάρος | 7 g |
| ύψος | 26 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος κλεισίματος | DIN 32 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
| Διάμετρος - εξωτερική | 44 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | Γαλλία |
| βάρος | 7 g |
| ύψος | 26 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος κλεισίματος | DIN 32 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση

Βιδωτό καπάκι αλουμινένιας φιάλης – ασφαλές, πρακτικό και κομψό
Η σειρά προϊόντων «Βιδωτό καπάκι αλουμινένιας φιάλης» από την Flaschenland ξεχωρίζει για τον υψηλής ποιότητας συνδυασμό αλουμινίου και λευκού πλαστικού PP και έχει σχεδιαστεί ειδικά για το στόμιο DIN 32. Αυτά τα καπάκια προσφέρουν μια αξιόπιστη και ανθεκτική λύση για διάφορους τύπους φιαλών. Τα βασικότερα χαρακτηριστικά των βιδωτών καπακιών είναι η αντοχή τους στο κρύο και στην υπεριώδη ακτινοβολία, καθώς και η καταλληλότητά τους για πλύσιμο στο πλυντήριο πιάτων, που εξασφαλίζουν εύκολο καθάρισμα και μακροχρόνια αντοχή. Το υλικό από αλουμίνιο και πλαστικό PP προσφέρει σταθερότητα και ασφαλή σφράγιση. Τα καπάκια είναι λευκού χρώματος και ταιριάζουν άψογα σε φιάλες με το τυποποιημένο στόμιο DIN 32. Τα βιδωτά καπάκια είναι ιδανικά για καθημερινή χρήση.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























