Βιδωτό πώμα, μεταλλικό, χρυσό, για στόμιο: PP 28
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,17 €
20
0,16 €
5%
50
0,15 €
11%
100
0,14 €
17%
250
0,13 €
23%
500
0,12 €
29%
1.000
0,11 €
35%
2.500
0,10 €
41%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,17 € 0,17 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Βυθιστείτε στον κόσμο του εκλεπτυσμένου σχεδιασμού με το μεταλλικό καπάκι βιδωτό σε χρυσό χρώμα. Ιδανικά προσαρμοσμένο σε στόμια με PP 28, συνδυάζει κομψή αισθητική και αξιόπιστη λειτουργικότητα. Αισθανθείτε την ανθεκτική ποιότητα και ζήστε πώς αυτό το καπάκι προστατεύει με ασφάλεια τα μπουκάλια σας – μια αρμονική σύνδεση αισθητικής και ασφάλειας.
| Διάμετρος - εξωτερική | 30 mm |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Αλουμίνιο |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 1,5 g |
| ύψος | 14 mm |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Μέγεθος κλεισίματος | PP 28 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
22 Σεπτεμβρίου 2023 5:49 μ.μ.
Guter Schraubverschluss
Tut wofür ein Schraubverschluss da ist.
Βυθιστείτε στον κόσμο του εκλεπτυσμένου σχεδιασμού με το μεταλλικό καπάκι βιδωτό σε χρυσό χρώμα. Ιδανικά προσαρμοσμένο σε στόμια με PP 28, συνδυάζει κομψή αισθητική και αξιόπιστη λειτουργικότητα. Αισθανθείτε την ανθεκτική ποιότητα και ζήστε πώς αυτό το καπάκι προστατεύει με ασφάλεια τα μπουκάλια σας – μια αρμονική σύνδεση αισθητικής και ασφάλειας.
| Διάμετρος - εξωτερική | 30 mm |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Αλουμίνιο |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 1,5 g |
| ύψος | 14 mm |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Μέγεθος κλεισίματος | PP 28 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
22 Σεπτεμβρίου 2023 5:49 μ.μ.
Guter Schraubverschluss
Tut wofür ein Schraubverschluss da ist.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.
























