Potíria kai fiales Βιδωτό πώμα ασφαλείας, πλαστικό PP, μαύρο, για στόμιο: DIN 28
Κωδικός άρθρου : 100030610
Βιδωτό πώμα ασφαλείας, πλαστικό PP, μαύρο, για στόμιο: DIN 28
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,47 €
20
0,46 €
2%
50
0,45 €
4%
100
0,44 €
6%
200
0,36 €
23%
500
0,34 €
27%
1.000
0,33 €
29%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,47 € 0,47 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μαύρο καπάκι με βίδα από ανθεκτικό πλαστικό PP εφαρμόζει τέλεια σε στόμια DIN 28 και εξασφαλίζει σταθερή συγκράτηση. Συνδυάζει εύκολα λειτουργικότητα με αξιόπιστη ανθεκτικότητα.
| Διάμετρος - εξωτερική | 32,2 mm |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 4 g |
| ύψος | 22,5 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος κλεισίματος | PP 28 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μαύρο καπάκι με βίδα από ανθεκτικό πλαστικό PP εφαρμόζει τέλεια σε στόμια DIN 28 και εξασφαλίζει σταθερή συγκράτηση. Συνδυάζει εύκολα λειτουργικότητα με αξιόπιστη ανθεκτικότητα.
| Διάμετρος - εξωτερική | 32,2 mm |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PP |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 4 g |
| ύψος | 22,5 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος κλεισίματος | PP 28 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.























