Potíria kai fiales Βάζο πομπέ με καπάκι με κλιπ 634 ml, στόμιο: καπάκι με κλιπ

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 634 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 634 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 107,7 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 515 , 522 g |
| ύψος | 113 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 634 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 634 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 107,7 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 515 , 522 g |
| ύψος | 113 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση

Βάζα με σύρμα – κλασική αποθήκευση με ασφαλές κλείσιμο
Τα βάζα με σύρμα αποτελούν μια δοκιμασμένη λύση για την αειφόρο αποθήκευση και διατήρηση τροφίμων. Με το φουσκωτό σχήμα τους και το σταθερό κλείσιμο με σύρμα, αυτά τα βάζα προσφέρουν όχι μόνο μια ελκυστική εμφάνιση αλλά και μέγιστη λειτουργικότητα. Κατασκευασμένα στη Γερμανία, εντυπωσιάζουν με την υψηλής ποιότητας επεξεργασία τους και το επιπλέον σφραγισμένο κλείσιμο που εξασφαλίζει αεροστεγή σφράγιση. Το παρεχόμενο γυάλινο καπάκι και το ελαστικό δαχτυλίδι εγγυώνται ασφαλή αποθήκευση και διατηρούν τη φρεσκάδα και τα αρώματα στο μέγιστο.
Χάρη στις πολυλειτουργικές τους χρήσεις, τα βάζα με σύρμα είναι ιδανικά για το βράσιμο και τη διατήρηση σπιτικών ειδών όπως μαρμελάδες, chutneys ή τουρσιά. Επίσης, προσφέρουν μια υγιεινή και κομψή λύση για την αποθήκευση ξηρών τροφίμων όπως μούσλι, αλεύρι ή όσπρια.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.
























