Potíria kai fiales Βάζο PET 'Lulu' 3.000 ml, πλαστικό, στόμιο: 100/400

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 3100 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 3000 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 144,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 108 g |
| ύψος | 219,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | 100/4 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 3100 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 3000 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 144,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 108 g |
| ύψος | 219,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | 100/4 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση

Lulu – Η πολυχρηστικότητα συναντά τη λειτουργικότητα
Η σειρά Lulu προσφέρει μια καινοτόμο και πρακτική λύση για την ασφαλή αποθήκευση τροφίμων και άλλων προϊόντων. Αυτά τα δοχεία PET κατάλληλα για τρόφιμα ξεχωρίζουν για την ανθεκτική κατασκευή τους και την καθολική τους χρησιμότητα. Χάρη στο χαμηλό τους βάρος και την υψηλή σταθερότητά τους, είναι ιδανικά για καθημερινή χρήση. Με χωρητικότητα από 1000 έως 4000 ml προσφέρουν άφθονο χώρο για διάφορα περιεχόμενα. Η βιδωτή στόμια 100/400 εξασφαλίζει αξιόπιστη σφράγιση, ενώ οι κατάλληλοι καπάκια είναι διαθέσιμοι στη συλλογή μας. Η Lulu συνδυάζει λειτουργικότητα, ποιότητα και πολυχρηστικότητα και αποτελεί την τέλεια επιλογή για υγιεινή και ασφαλή αποθήκευση.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.






















