Bormioli Rocco Βάζο με καπάκι με κλιπ 'Officina 1825' 750 ml, στόμιο: καπάκι με κλιπ

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Όγκος - συνιστώμενος | 750 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 450 , 847 g |
| ύψος | 105 , 150 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
| Όγκος - συνιστώμενος | 750 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 450 , 847 g |
| ύψος | 105 , 150 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση

Officina 1825
Η σειρά «Officina 1825» του Ιταλού κατασκευαστή Bormioli Rocco συνδυάζει υψηλής ποιότητας κατασκευή με νοσταλγική γοητεία. Ο χαρακτηριστικός σχεδιασμός με ραβδώσεις στην επιφάνεια του γυαλιού και το χαραγμένο λογότυπο «1825» καθιστούν κάθε βαζάκι πραγματικό πόλο έλξης. Αυτά τα κομψά βαζάκια με μεταλλικό κλιπ έχουν σχεδιαστεί ειδικά για παραγωγούς εκλεκτών τροφίμων, ξενοδοχεία και απαιτητικούς ιδιώτες συσκευαστές που δίνουν σημασία στην αισθητική και την ποιότητα. Διατίθενται στα χρώματα μπλε, κόκκινο και λευκό ως μέρος της ειδικής σειράς Color, προσφέροντας μία αποκλειστική επιλογή για την κομψή και ασφαλή αποθήκευση εκλεκτών προϊόντων.
Το μεταλλικό κλιπ με γυάλινο καπάκι και λευκό ελαστικό δακτύλιο εξασφαλίζει στεγανό κλείσιμο και εύκολη χρήση. Προστατεύει αξιόπιστα το περιεχόμενο και επιτρέπει ασφαλές ξανακλείσιμο – ιδανικό για εκλεκτά τρόφιμα, σπιτικές λιχουδιές και υψηλής ποιότητας δελεαστικά προϊόντα.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.



















