Fido Βάζο με καπάκι με κλιπ 'Fido' 1.000 ml, στόμιο: καπάκι με κλιπ

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 873 , 888 g |
| ύψος | 203 , 218 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 873 , 888 g |
| ύψος | 203 , 218 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση

Fido – παραδοσιακή αποθήκευση με ιταλική ποιότητα
Η σειρά «Fido» συνδυάζει κλασικό σχεδιασμό με λειτουργική πολυμορφία. Κατασκευασμένα από τον γνωστό ιταλικό κατασκευαστή Bormioli Rocco, αυτά τα βάζα με σύρμα κλεισίματος εντυπωσιάζουν με την υψηλή ποιότητα κατασκευής και την ανθεκτικότητά τους. Με τον κυλινδρικό τους σχήμα και χωρητικότητα από 125 έως 1360 ml, η σειρά «Fido» προσφέρει ευέλικτες δυνατότητες χρήσης. Κάθε βάζο συνοδεύεται από σταθερό σύρμα κλεισίματος, γυάλινο καπάκι και λαστιχένιο δακτύλιο, που εξασφαλίζουν αεροστεγανή σφράγιση.
Χάρη στο δοκιμασμένο κλείσιμο με σύρμα, η σειρά «Fido» είναι ιδανική για την κονσερβοποίηση, την αποθήκευση και τη διατήρηση τροφίμων. Από σπιτικές μαρμελάδες και τουρσιά έως ξηρά υλικά όπως αλεύρι, ζάχαρη ή μπαχαρικά – τα βάζα διατηρούν τη φρεσκάδα και το άρωμα με αξιοπιστία. Επίσης, για τη δημιουργική παρουσίαση σπιτικών προϊόντων ή ως βιώσιμη συσκευασία για εκλεκτά τρόφιμα, το «Fido» αποτελεί την τέλεια επιλογή.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.
























