Potíria kai fiales Θερμοσυρρικνούμενη κάψουλα 32x41, πλαστικό PVC, ροζ
Κωδικός άρθρου : 100031470
Θερμοσυρρικνούμενη κάψουλα 32x41, πλαστικό PVC, ροζ
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,35 €
10
0,34 €
2%
20
0,33 €
5%
100
0,31 €
11%
200
0,27 €
22%
500
0,26 €
25%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,35 € 0,35 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Η κάψουλα συρρίκνωσης τύπου M, γυαλιστερό ροζ, με αποσπώμενη ταινία, κατασκευασμένη από θερμοπλαστικό φιλμ, συρρικνώνεται γύρω από το λαιμό του μπουκαλιού χρησιμοποιώντας θερμότητα. Για την τελειότητα των μπουκαλιών κρασιού σας. Διατίθεται σε άλλα μεγέθη/παραλλαγές..
| Διάμετρος - εξωτερική | 31,3 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PVC |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 1 g |
| ύψος | 40 mm |
| Χρώμα | Ροζ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Η κάψουλα συρρίκνωσης τύπου M, γυαλιστερό ροζ, με αποσπώμενη ταινία, κατασκευασμένη από θερμοπλαστικό φιλμ, συρρικνώνεται γύρω από το λαιμό του μπουκαλιού χρησιμοποιώντας θερμότητα. Για την τελειότητα των μπουκαλιών κρασιού σας. Διατίθεται σε άλλα μεγέθη/παραλλαγές..
| Διάμετρος - εξωτερική | 31,3 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PVC |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 1 g |
| ύψος | 40 mm |
| Χρώμα | Ροζ |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.






















