Potíria kai fiales Θερμοσυρρικνούμενη κάψουλα 32x41, πλαστικό PVC, κόκκινο του κρασιού
Κωδικός άρθρου : 100005630
Θερμοσυρρικνούμενη κάψουλα 32x41, πλαστικό PVC, κόκκινο του κρασιού
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,30 €
10
0,29 €
3%
20
0,28 €
6%
100
0,27 €
9%
200
0,23 €
23%
500
0,21 €
30%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 0,30 € 0,30 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Η συρρικνωμένη κάψουλα με διάμετρο 32 mm μπορντό κόκκινο με ταινία σχισμής, κατασκευασμένη από θερμοπλαστικό φιλμ, συρρικνώνεται γύρω από το λαιμό της φιάλης χρησιμοποιώντας θερμότητα. Για την τελειότητα των μπουκαλιών κρασιού σας.
| Διάμετρος - εξωτερική | 31,3 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PVC |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 1 g |
| ύψος | 40 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Η συρρικνωμένη κάψουλα με διάμετρο 32 mm μπορντό κόκκινο με ταινία σχισμής, κατασκευασμένη από θερμοπλαστικό φιλμ, συρρικνώνεται γύρω από το λαιμό της φιάλης χρησιμοποιώντας θερμότητα. Για την τελειότητα των μπουκαλιών κρασιού σας.
| Διάμετρος - εξωτερική | 31,3 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PVC |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 1 g |
| ύψος | 40 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.






















