Potíria kai fiales Τετράγωνο βάζο 'Ίκαρος' 580 ml, στόμιο: deep twist-off (DTO 82)
Κωδικός άρθρου : 100016760
Τετράγωνο βάζο 'Ίκαρος' 580 ml, στόμιο: deep twist-off (DTO 82)
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,35 €
10
2,29 €
2%
20
2,20 €
6%
50
2,16 €
8%
100
1,76 €
25%
200
1,70 €
27%
693
1,65 €
29%
1.386
1,41 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 2,35 € 2,35 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το ορθογώνιο ντιζάιν ποτήρι «Ikarus» των 580 ml ιταλικής κατασκευής φαίνεται πολύ μοντέρνο και κομψό και είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για συντήρηση και παστερίωση.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 638 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 580 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 86 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 350 , 369 g |
| ύψος | 119 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | TO 82 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το ορθογώνιο ντιζάιν ποτήρι «Ikarus» των 580 ml ιταλικής κατασκευής φαίνεται πολύ μοντέρνο και κομψό και είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για συντήρηση και παστερίωση.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 638 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 580 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 86 mm |
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 350 , 369 g |
| ύψος | 119 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | TO 82 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.























