Potíria kai fiales Στρογγυλό βάζο 'Aurora' 220 ml, μαύρο, στόμιο: deep twist-off (DTO 66)

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μαύρο στρογγυλό γυάλινο βάζο 220 ml της σειράς 'Aurora' είναι κατάλληλο για τη συσκευασία διαφόρων τροφίμων όπως μαρμελάδα, πέστο. Είναι συμβατό με βαθιά καπάκια twist-off (DTO 66).
Σημείωση: Στο πλαίσιο αλλαγής προμηθευτή, μπορεί να υπάρξουν αποκλίσεις στις διαστάσεις αυτού του είδους. Ο όγκος πλήρωσης αυξάνεται από 212 ml σε 220 ml και το στρογγυλό γυάλινο βάζο είναι περίπου 16 g ελαφρύτερο. Η λειτουργία και η ποιότητα παραμένουν φυσικά αμετάβλητες. Σας ευχαριστούμε για την κατανόησή σας!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 220 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 220 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 69,3 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 124 , 126 g |
| ύψος | 76,7 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
4 Νοεμβρίου 2025 4:01 μ.μ.
Hervorragendes Produkt!
Das Produkt hat eine hervorragende Qualität - ich nutze es für Marmelade. Es hat die perfekte Größe. Auch der Deckel schließt einwandfrei.
Το μαύρο στρογγυλό γυάλινο βάζο 220 ml της σειράς 'Aurora' είναι κατάλληλο για τη συσκευασία διαφόρων τροφίμων όπως μαρμελάδα, πέστο. Είναι συμβατό με βαθιά καπάκια twist-off (DTO 66).
Σημείωση: Στο πλαίσιο αλλαγής προμηθευτή, μπορεί να υπάρξουν αποκλίσεις στις διαστάσεις αυτού του είδους. Ο όγκος πλήρωσης αυξάνεται από 212 ml σε 220 ml και το στρογγυλό γυάλινο βάζο είναι περίπου 16 g ελαφρύτερο. Η λειτουργία και η ποιότητα παραμένουν φυσικά αμετάβλητες. Σας ευχαριστούμε για την κατανόησή σας!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 220 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 220 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 69,3 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 124 , 126 g |
| ύψος | 76,7 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
4 Νοεμβρίου 2025 4:01 μ.μ.
Hervorragendes Produkt!
Das Produkt hat eine hervorragende Qualität - ich nutze es für Marmelade. Es hat die perfekte Größe. Auch der Deckel schließt einwandfrei.

Aurora – κομψά στρογγυλά γυαλιά για πολυάριθμες εφαρμογές
Η σειρά σχεδιαστικών γυαλιών "Aurora" συνδυάζει κομψό σχεδιασμό με υψηλή λειτουργικότητα. Κατασκευασμένα από διαφανές γυαλί, κάθε προϊόν προσφέρει μια εκλεπτυσμένη εμφάνιση και είναι ιδανικό για μια ποικιλία εφαρμογών. Είτε για τρόφιμα όπως μαρμελάδες, μέλι και πάστες είτε για καλλυντικά προϊόντα όπως κρέμες και βάλσαμα – αυτό το γυαλί αναδεικνύει το περιεχόμενο με δεξιοτεχνία. Χάρη στην υψηλής ποιότητας κατασκευή του, δεν είναι μόνο οπτικά ελκυστικό αλλά και ανθεκτικό και ασφαλές στη χρήση.
Η σειρά "Aurora" είναι συμβατή με ένα βαθύ καπάκι twist-off (DTO 66), το οποίο εξασφαλίζει μια ιδιαίτερα στεγανή και αξιόπιστη σφράγιση. Αυτός ο μηχανισμός κλεισίματος εγγυάται μεγαλύτερη διάρκεια ζωής των γεμισμένων προϊόντων, κλείνοντάς τα αεροστεγώς και προστατεύοντάς τα από εξωτερικές επιδράσεις. Μέσω του απλού ανοίγματος και κλεισίματος με μια στροφή τετάρτου, είναι επίσης εξαιρετικά φιλικό προς τον χρήστη. Τα κατάλληλα βαθιά καπάκια twist-off είναι διαθέσιμα στη συλλογή μας.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.






















