Potíria kai fiales Ψηλό στρογγυλό βάζο 225 ml, στόμιο: twist-off (TO 58)

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 225 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 225 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 61,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 135 g |
| ύψος | 100 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 225 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 225 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 61,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 135 g |
| ύψος | 100 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση

Ποτήρι στρογγυλό ύψους 225 ml – διαφανές, κομψό και ανθεκτικό
Η σειρά προϊόντων «Στρογγυλό ποτήρι» από τη Flaschenland περιλαμβάνει υψηλής ποιότητας γυάλινα δοχεία, τα οποία ξεχωρίζουν για την πολυλειτουργικότητά τους και την ανθεκτική κατασκευή τους. Το στρογγυλό ποτήρι ύψους 225 ml με καπάκι Twist-Off (TO 58) είναι το ιδανικό δοχείο για την ασφαλή και υγιεινή αποθήκευση διαφόρων τροφίμων. Αυτά τα γυάλινα δοχεία είναι κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας γυαλί ανθεκτικό σε θερμότητα και ψύχος, κατάλληλο τόσο για φούρνο μικροκυμάτων όσο και για φούρνο. Έτσι, είναι ιδανικά για την παρασκευή, αποθήκευση και παρουσίαση μαρμελάδων, μελιού, πέστο και άλλων εκλεκτών προϊόντων. Η επιφάνεια που πλένεται στο πλυντήριο πιάτων εξασφαλίζει εύκολο καθάρισμα και μακροχρόνια υγιεινή. Με χωρητικότητα 225 ml και πρακτικό καπάκι Twist-Off, τα ποτήρια προσφέρουν αξιόπιστη σφράγιση.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.






















