Potíria kai fiales Ψηλό στρογγυλό βάζο 130 ml, στόμιο: twist-off (TO 53)

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 130 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 130 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 56 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 85 g |
| ύψος | 74,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 130 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 130 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 56 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 85 g |
| ύψος | 74,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση

130 ml ψηλό στρογγυλό γυαλί – διαφανές, κομψό και ανθεκτικό
Η σειρά προϊόντων «Στρογγυλό γυαλί» από τη Flaschenland περιλαμβάνει υψηλής ποιότητας, πολυχρηστικά γυάλινα δοχεία, που ξεχωρίζουν για το πρακτικό τους στόμιο με βιδωτό καπάκι (TO 53) και προσφέρουν χωρητικότητα 130 ml. Αυτή η σειρά έχει σχεδιαστεί ειδικά για την ασφαλή και υγιεινή αποθήκευση τροφίμων. Τα 130 ml ψηλά στρογγυλά γυαλιά είναι κατασκευασμένα από ανθεκτικό, ανθεκτικό στη θερμότητα γυαλί, που αντέχει σε ψύξη, φούρνο μικροκυμάτων και φούρνο. Με αυτόν τον τρόπο, είναι ιδιαίτερα ανθεκτικά και πολυχρηστικά. Τα γυαλιά είναι κατάλληλα για πλύσιμο σε πλυντήριο πιάτων, εξασφαλίζοντας εύκολο καθάρισμα. Το στόμιο με βιδωτό καπάκι προσφέρει αεροστεγές σφράγισμα, ιδανικό για κονσερβοποίηση όπως μαρμελάδες, πέστο ή άλλες σπιτικές λιχουδιές. Με τον καθαρό σχεδιασμό τους και το πρακτικό μέγεθος, είναι ιδανικά για καθημερινή χρήση.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.






















