Potíria kai fiales Ποτήρι μηλίτη 250 ml
Κωδικός άρθρου : 100020270
Ποτήρι μηλίτη 250 ml
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,49 €
15
2,41 €
3%
30
2,35 €
5%
60
2,30 €
7%
105
1,88 €
24%
200
1,82 €
26%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Το ραβδωτό ποτήρι μηλίτη 250ml (RASTAL) είναι κατάλληλο για το κλασικό σερβίρισμα μηλίτη και μηλίτη. Μια λεία περιοχή 5,0x4,0 cm έχει αφεθεί ελεύθερη στο διαμαντένιο μοτίβο για την εκτύπωση μοτίβων μεμονωμένων επιθυμιών.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 293 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 74 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 235 g |
| ύψος | 126 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το ραβδωτό ποτήρι μηλίτη 250ml (RASTAL) είναι κατάλληλο για το κλασικό σερβίρισμα μηλίτη και μηλίτη. Μια λεία περιοχή 5,0x4,0 cm έχει αφεθεί ελεύθερη στο διαμαντένιο μοτίβο για την εκτύπωση μοτίβων μεμονωμένων επιθυμιών.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 293 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 74 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 235 g |
| ύψος | 126 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.





















