Rastal Ποτήρι για σναπς 'Seniorstamper' 40 ml
Κωδικός άρθρου : 100003630
Ποτήρι για σναπς 'Seniorstamper' 40 ml
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,63 €
12
2,55 €
3%
88
2,46 €
6%
132
2,41 €
8%
264
1,97 €
25%
528
1,90 €
27%
1.012
1,84 €
30%
5.586
1,57 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Με όγκο «διπλού», το μοντέρνο senior stamper των 60ml είναι κατάλληλο για ιδιωτική και εμπορική χρήση. Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων (σύμφωνα με τις παραμέτρους του κατασκευαστή). Χωρίς γραμμή πλήρωσης.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 59 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 40 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 50 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 160 g |
| ύψος | 88 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Rastal GmbH&Co.KG, Rastal-Str. 1, 56203 Höhr-Grenzhausen, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Με όγκο «διπλού», το μοντέρνο senior stamper των 60ml είναι κατάλληλο για ιδιωτική και εμπορική χρήση. Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων (σύμφωνα με τις παραμέτρους του κατασκευαστή). Χωρίς γραμμή πλήρωσης.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 59 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 40 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 50 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 160 g |
| ύψος | 88 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Rastal GmbH&Co.KG, Rastal-Str. 1, 56203 Höhr-Grenzhausen, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.








