Potíria kai fiales Πλαστικό μπουκάλι 'Pipe' 500 ml, Green HDPE, λευκό, στόμιο: GPI 24/410

| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 535 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 66 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PE |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 24 , 38 g |
| ύψος | 186 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 535 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 66 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PE |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 24 , 38 g |
| ύψος | 186 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μέγεθος κλεισίματος | 24/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση

Pipe – λειτουργικό πλαστικό μπουκάλι για πολυάριθμες εφαρμογές
Η σειρά „Pipe“ ξεχωρίζει με τον απλό, κυλινδρικό σχεδιασμό της και την υψηλή λειτουργικότητά της. Κατασκευασμένη από ανθεκτικό HDPE, προσφέρει μια ανθεκτική και μακροχρόνια λύση συσκευασίας για υγρά ή ζελατινώδη προϊόντα: είτε καλλυντικά, χημικά είτε καθαριστικά. Ο λαιμός 24/410 εξασφαλίζει εύκολη χρήση και επιτρέπει μια μεγάλη ποικιλία κατάλληλων κλεισιμάτων από τη συλλογή μας.
Το HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) χαρακτηρίζεται από υψηλή σταθερότητα, αντοχή σε θραύση και χημική αντοχή. Προσφέρει βέλτιστη προστασία για ευαίσθητο περιεχόμενο και αποτρέπει την είσοδο υγρασίας ή άλλων εξωτερικών επιδράσεων. Επιπλέον, το HDPE είναι ελαφρύ, ανακυκλώσιμο και έτσι αποτελεί μια φιλική προς το περιβάλλον επιλογή για λύσεις συσκευασίας που συνδυάζουν ασφάλεια και βιωσιμότητα.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.






















