Potíria kai fiales Νταμιτζάνα 20 l με στενό λαιμό, γυάλινη, στόμιο: χωνευτό πώμα

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Όγκος - συνιστώμενος | 20000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 300 mm |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ρουμανία |
| βάρος | 5750 g |
| ύψος | 480 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
| Όγκος - συνιστώμενος | 20000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 300 mm |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ρουμανία |
| βάρος | 5750 g |
| ύψος | 480 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση

Μπουκάλια μπαλονιού – Παράδοση συναντά λειτουργικότητα
Τα μπουκάλια μπαλονιού είναι δοχεία με αποδεδειγμένη χρήση εδώ και αιώνες για την αποθήκευση και ωρίμανση υψηλής ποιότητας υγρών. Ο χαρακτηριστικός στενός λαιμός τους και η ανθεκτική γυάλινη κατασκευή τα καθιστούν ιδανικά για την παρασκευή και αποθήκευση λικέρ, αποσταγμάτων ή σπιτικών ποτών. Το μπουκάλι προστατεύεται από ένα σταθερό πλαστικό καλάθι, που διευκολύνει το χειρισμό και παρέχει επιπλέον ασφάλεια κατά τη μεταφορά. Διατίθενται σε όγκους από 10 έως 54 λίτρα και σε γυάλινα χρώματα διαφανές και πράσινο, προσφέροντας ένα ιδανικό περιβάλλον για την ωρίμανση και φύλαξη διαφόρων απολαύσεων.
Τα μπουκάλια μπαλονιού διαθέτουν στόμιο με καπάκι τύπου σούστα, που επιτρέπει εύκολο και ασφαλές κλείσιμο του περιεχομένου.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.






















