Potíria kai fiales Μπουκάλι PET 'Everytime' 1.000 ml, πλαστικό, στόμιο: GPI 28/410

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1074 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 80 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 39 g |
| ύψος | 265 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | 28/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1074 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 80 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 39 g |
| ύψος | 265 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | 28/41 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση

Πλαστικό μπουκάλι PET 1.000 ml «Everytime» – κομψό, λειτουργικό και πολυχρηστικό
Η σειρά προϊόντων «PET GPI 410» από την Flaschenland περιλαμβάνει υψηλής ποιότητας, στρογγυλά πλαστικά δοχεία από PET, που έχουν σχεδιαστεί ειδικά για πολυάριθμες εφαρμογές εμφιάλωσης και συσκευασίας. Το κύριο χαρακτηριστικό αυτής της σειράς είναι το ανθεκτικό και ταυτόχρονα ελαφρύ πλαστικό μπουκάλι PET 1.000 ml «Everytime» με τυποποιημένο στόμιο 28/410, που εξασφαλίζει ασφαλή και πρακτικό χειρισμό. Τα μπουκάλια αυτής της οικογένειας προϊόντων είναι κατασκευασμένα από διαφανές πλαστικό PET, το οποίο εντυπωσιάζει με την υψηλή αντοχή του σε θραύση και τη χημική ανθεκτικότητά του. Με χωρητικότητα 1.000 ml, προσφέρουν επαρκές όγκο για διάφορα υγρά. Το στόμιο 28/410 είναι συμβατό με πολλές μορφές κλεισίματος, αυξάνοντας έτσι την ευελιξία στην εμφιάλωση και το κλείσιμο.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.























