Potíria kai fiales Μπουκάλι PET 'E-Liquid' 10 ml με ασφάλεια για παιδιά, πλαστικό, στόμιο: βιδωτό πώμα

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 11 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 10 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 21 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 2 g |
| ύψος | 50 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 11 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 10 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 21 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 2 g |
| ύψος | 50 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση

Μπουκάλι PET "E-Liquid" – ασφαλές, πρακτικό και πολυχρηστικό
Τα διαφανή μπουκάλια PET 10 ml "E-Liquid" προσφέρουν μια ασφαλή και πρακτική λύση για την αποθήκευση και τη δοσομέτρηση υγρών. Είναι ιδανικά για E-Liquids, υγρά φαρμακευτικά και καλλυντικά προϊόντα και εντυπωσιάζουν με την υψηλή λειτουργικότητά τους. Σε συνδυασμό με μια αφαιρούμενη σταγόνα, επιτρέπουν ακριβή δοσομέτρηση, ενώ το καπάκι με ποιοτική και παιδική ασφάλεια παρέχει επιπλέον προστασία. Κατά το πρώτο κλείσιμο, η ασφάλεια μπλοκάρει. Όταν το καπάκι ανοίξει στη συνέχεια, ο δακτύλιος ασφαλείας αποσπάται ως ορατό σημάδι πρώτης ανοίγματος. Ελαφρύ, σταθερό και φιλικό προς τον χρήστη, το μπουκάλι PET "E-Liquid" είναι η ιδανική επιλογή για ασφαλή και αξιόπιστη συσκευασία.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.


























