Potíria kai fiales Μπουκάλι κρασιού 'Liberty' 750 ml, πράσινο αντικέ, στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100035040
Μπουκάλι κρασιού 'Liberty' 750 ml, πράσινο αντικέ, στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,82 €
15
1,76 €
3%
30
1,70 €
6%
60
1,67 €
8%
105
1,35 €
25%
255
1,32 €
27%
510
1,27 €
30%
699
1,08 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,82 € 1,82 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Ποιοτικό ποτήρι Ιταλίας! Το μπουκάλι πράσινου κρασιού αντίκα 750ml «Liberty Leggera» σε κλασικό σχήμα Μπορντό, το οποίο διατίθεται με κυλινδρικό φυσικό φελλό (ο φελλός διατίθεται ξεχωριστά ως αξεσουάρ), εντυπωσιάζει με το μεγάλο βάρος του γυαλιού και το σκούρο, αντίκες πράσινο χρώμα με ειδικές φωτοπροστασία και επομένως είναι ιδανικό για γέμιση με κρασιά υψηλής ποιότητας.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 770 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 750 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 75,6 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 600 , 611 g |
| ύψος | 330 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ποιοτικό ποτήρι Ιταλίας! Το μπουκάλι πράσινου κρασιού αντίκα 750ml «Liberty Leggera» σε κλασικό σχήμα Μπορντό, το οποίο διατίθεται με κυλινδρικό φυσικό φελλό (ο φελλός διατίθεται ξεχωριστά ως αξεσουάρ), εντυπωσιάζει με το μεγάλο βάρος του γυαλιού και το σκούρο, αντίκες πράσινο χρώμα με ειδικές φωτοπροστασία και επομένως είναι ιδανικό για γέμιση με κρασιά υψηλής ποιότητας.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 770 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 750 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 75,6 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 600 , 611 g |
| ύψος | 330 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.






















