Potíria kai fiales Μπουκάλι για ξίδι/λάδι 'Biolio' 500 ml, γυάλινο, πράσινο αντικέ, στόμιο: DOP

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 515 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 78 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 350 g |
| ύψος | 178 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 515 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 78 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Πράσινο γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 350 g |
| ύψος | 178 mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση

Biolio – Κομψότητα και λειτουργικότητα για εκλεκτά έλαια
Η σειρά «Biolio» συνδυάζει την ιταλική χειροτεχνία με έναν διαχρονικό σχεδιασμό, που έχει αναπτυχθεί ειδικά για την αποθήκευση υψηλής ποιότητας ελαίων και ξυδιών. Κατασκευασμένο από γυαλί πρώτης ποιότητας «Made in Italy», το μπουκάλι εντυπωσιάζει με το αρμονικά αναλογικό, συμμετρικό σώμα του, με απαλούς, στρογγυλεμένους ώμους και αντίστοιχα διαμορφωμένο πάτο. Η αντι-πράσινη απόχρωσή του προστατεύει το ευαίσθητο περιεχόμενο από την έκθεση στο φως και διατηρεί την ποιότητα και το άρωμά του. Διατίθεται σε όγκους από 250 έως 750 ml, το «Biolio» είναι η ιδανική επιλογή για γευσιγνώστες, εργαστήρια και επιχειρήσεις εστίασης που επιθυμούν να παρουσιάσουν τα εκλεκτά τους έλαια με στυλ.
Το μπουκάλι «Biolio» είναι εξοπλισμένο με στόμιο DOP, που έχει σχεδιαστεί ειδικά για την εμφιάλωση ελαίου και ξυδιού. Αυτό το στόμιο εξασφαλίζει ελεγχόμενη δοσολογία, αποτρέπει την ανεπιθύμητη διαρροή και προστατεύει αξιόπιστα το περιεχόμενο από μόλυνση. Ο συνδυασμός λειτουργικού στομίου DOP και κομψού σχεδιασμού καθιστά το «Biolio» την ιδανική επιλογή για προϊόντα γκουρμέ που πληρούν τις υψηλότερες απαιτήσεις τόσο οπτικά όσο και ποιοτικά.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.






















