Potíria kai fiales Μπουκάλι για σως 250 ml, γυάλινο, στόμιο: twist-off (TO 38)
Κωδικός άρθρου : 100018630
Μπουκάλι για σως 250 ml, γυάλινο, στόμιο: twist-off (TO 38)
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,99 €
28
0,96 €
3%
56
0,92 €
7%
112
0,91 €
8%
224
0,74 €
25%
756
0,72 €
27%
1.680
0,70 €
29%
3.330
0,59 €
40%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Το μπουκάλι delicatessen των 250ml χαρακτηρίζεται από μεγάλο άνοιγμα. Αυτό το ελκυστικό μπουκάλι είναι κατάλληλο για σάλτσες, κέτσαπ, χυμούς, σιρόπια, μεταξύ άλλων.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 278 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 56,7 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 182 , 187 g |
| ύψος | 170,8 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μπουκάλι delicatessen των 250ml χαρακτηρίζεται από μεγάλο άνοιγμα. Αυτό το ελκυστικό μπουκάλι είναι κατάλληλο για σάλτσες, κέτσαπ, χυμούς, σιρόπια, μεταξύ άλλων.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 278 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 250 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 56,7 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 182 , 187 g |
| ύψος | 170,8 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.























