Potíria kai fiales Μπουκάλι γενικής χρήσης με φαρδύ λαιμό 500 ml, γυάλινο, στόμιο: twist-off (TO 43)
Κωδικός άρθρου : 100011110
Μπουκάλι γενικής χρήσης με φαρδύ λαιμό 500 ml, γυάλινο, στόμιο: twist-off (TO 43)
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,17 €
30
1,13 €
3%
60
1,10 €
5%
105
1,08 €
7%
255
0,84 €
28%
510
0,82 €
29%
1.005
0,78 €
33%
2.025
0,76 €
35%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,17 € 1,17 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μπουκάλι γενικής χρήσης 500ml με χρυσό βιδωτό καπάκι είναι ιδανικό για γάλα, κακάο, χυμό, λεμονάδα, σιρόπι, dressing και πολλά άλλα! Κατάλληλο και για ζεστό γέμισμα. Άλλα μπουκάλια με φαρδύ λαιμό θα βρείτε στη γκάμα μας.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 535 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 75,6 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 265 g |
| ύψος | 186 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μπουκάλι γενικής χρήσης 500ml με χρυσό βιδωτό καπάκι είναι ιδανικό για γάλα, κακάο, χυμό, λεμονάδα, σιρόπι, dressing και πολλά άλλα! Κατάλληλο και για ζεστό γέμισμα. Άλλα μπουκάλια με φαρδύ λαιμό θα βρείτε στη γκάμα μας.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 535 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 75,6 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 265 g |
| ύψος | 186 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.























