Potíria kai fiales Μπουκάλι γενικής χρήσης 1.000 ml, γυάλινο, στόμιο: PP 28
Κωδικός άρθρου : 100035370
Μπουκάλι γενικής χρήσης 1.000 ml, γυάλινο, στόμιο: PP 28
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,94 €
10
1,89 €
2%
20
1,83 €
5%
50
1,78 €
8%
100
1,46 €
24%
200
1,41 €
27%
352
1,37 €
29%
704
1,17 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,94 € 1,94 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Η γενική φιάλη MCA των 1000 ml είναι ευέλικτη - και σε χαμηλή τιμή. Κατάλληλο για χυμό, λικέρ, σιρόπι, λεμονάδα, αναψυκτικά, αλκοολούχα ποτά κ.λπ.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1035 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 85 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 480 , 533 g |
| ύψος | 309 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Η γενική φιάλη MCA των 1000 ml είναι ευέλικτη - και σε χαμηλή τιμή. Κατάλληλο για χυμό, λικέρ, σιρόπι, λεμονάδα, αναψυκτικά, αλκοολούχα ποτά κ.λπ.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 1035 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 85 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 480 , 533 g |
| ύψος | 309 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.























