Potíria kai fiales Μπουκάλι φαρμάκου PET 'Easy Living' 10 ml, καφέ, πλαστικό, στόμιο: DIN 18

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 13 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 10 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 29 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 6 g |
| ύψος | 48 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Μέγεθος κλεισίματος | DIN 18 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 13 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 10 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 29 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | PET |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 6 g |
| ύψος | 48 mm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Μέγεθος κλεισίματος | DIN 18 |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση

Φιάλη φαρμάκου PET – ελαφριά, ανθεκτική και πολυχρηστική
Η φιάλη φαρμάκου PET από τη σειρά Easy Living συνδυάζει υψηλή λειτουργικότητα με πρακτική χρήση και αποτελεί την ιδανική λύση συσκευασίας για φαρμακευτικά και καλλυντικά προϊόντα. Κατασκευασμένη από υψηλής ποιότητας PET, εντυπωσιάζει με το χαμηλό βάρος και την υψηλή αντοχή της σε θραύση, καθιστώντας την ιδανική για φορητή χρήση. Διατίθεται σε καφέ και διάφανο χρώμα, με την καφέ εκδοχή να προσφέρει αποτελεσματική προστασία από το φως και να προστατεύει αξιόπιστα ευαίσθητο περιεχόμενο από εξωτερικές επιρροές. Με χωρητικότητα από 10 έως 100 ml και τυποποιημένο στόμιο DIN-18, η φιάλη φαρμάκου PET εξασφαλίζει ασφαλές σφράγισμα – κατάλληλα καπάκια είναι διαθέσιμα στη γκάμα μας. Αυτή η λύση συσκευασίας κατάλληλη για τρόφιμα συνδυάζει ασφάλεια, άνεση και πολυμορφία.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























