Potíria kai fiales Μεταλλική ετικέτα 'Αχλάδι', τετράγωνη, μεταλλική, ασημί
Κωδικός άρθρου : 100003960
Μεταλλική ετικέτα 'Αχλάδι', τετράγωνη, μεταλλική, ασημί
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
3,01 €
10
2,90 €
3%
20
2,83 €
5%
50
2,76 €
8%
100
2,24 €
25%
200
2,17 €
27%
500
2,11 €
29%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 3,01 € 3,01 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Μεταλλική ετικέτα 'Αχλάδι' Αυτοκόλλητη, πολύ εύκαμπτη μεταλλική ετικέτα σε σχήμα αχλαδιού. Η ετικέτα φαίνεται απολύτως αριστοκρατική!
| Πλάτος | 50 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Κασσίτερος |
| Χώρα κατασκευής | Γαλλία |
| βάρος | 3 g |
| ύψος | 1 mm |
| Χρώμα | Ασημί |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Μεταλλική ετικέτα 'Αχλάδι' Αυτοκόλλητη, πολύ εύκαμπτη μεταλλική ετικέτα σε σχήμα αχλαδιού. Η ετικέτα φαίνεται απολύτως αριστοκρατική!
| Πλάτος | 50 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Τετράγωνο |
| Υλικό - Κατηγορία | Κασσίτερος |
| Χώρα κατασκευής | Γαλλία |
| βάρος | 3 g |
| ύψος | 1 mm |
| Χρώμα | Ασημί |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.





















