Potíria kai fiales Μελανοδοχείο 30 ml, ορθογώνιο, στόμιο: βιδωτό πώμα
Κωδικός άρθρου : 100015960
Μελανοδοχείο 30 ml, ορθογώνιο, στόμιο: βιδωτό πώμα
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,84 €
20
0,82 €
2%
50
0,79 €
5%
100
0,78 €
7%
200
0,62 €
26%
750
0,61 €
27%
1.500
0,58 €
30%
3.025
0,51 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Το διακοσμητικό γυάλινο 'μελανοδοχείο' των 30 ml διαφέρει από τα άλλα μικροσκοπικά ποτήρια στο σχήμα και την υφή, αλλά όχι ως προς τη λειτουργικότητα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 40 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 30 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 35,5 mm |
| Σχήμα - Βάση | Ορθογώνιο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 82 g |
| ύψος | 51,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το διακοσμητικό γυάλινο 'μελανοδοχείο' των 30 ml διαφέρει από τα άλλα μικροσκοπικά ποτήρια στο σχήμα και την υφή, αλλά όχι ως προς τη λειτουργικότητα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 40 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 30 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 35,5 mm |
| Σχήμα - Βάση | Ορθογώνιο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 82 g |
| ύψος | 51,5 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.






















