Potíria kai fiales Κεραμικό μπουκάλι 750 ml, κεραμικό, μαύρο, στόμιο: φελλός

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 780 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 750 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 83,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Κεραμικό υλικό |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 900 , 906 g |
| ύψος | 263 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 19–23×33 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 780 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 750 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 83,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Κεραμικό υλικό |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 900 , 906 g |
| ύψος | 263 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 19–23×33 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση

Κεραμική κανάτα από πέτρινο σμάλτο – παραδοσιακή τεχνική για πολυλειτουργικές χρήσεις
Η κεραμική κανάτα από πέτρινο σμάλτο συνδυάζει τη ρουστίκ αισθητική με υψηλή λειτουργικότητα και προσφέρει μια αυθεντική λύση για την αποθήκευση και το σερβίρισμα ποτών ή τροφίμων. Κατασκευασμένη από υψηλής ποιότητας, πυκνά ψημένο πέτρινο σμάλτο, είναι ιδιαίτερα ανθεκτική, ανθεκτική σε οξέα και μακράς διάρκειας. Το φυσικό υλικό της διατηρεί αξιόπιστα το περιεχόμενο δροσερό και διαφυλάσσει τα αρώματα με φυσικό τρόπο. Είτε για σπιτικούς χυμούς και λικέρ είτε ως διακοσμητικό στοιχείο στην κουζίνα – η κεραμική κανάτα από πέτρινο σμάλτο εντυπωσιάζει με την πολυλειτουργικότητά της και την διαχρονική κομψότητά της. Χάρη στην γυαλισμένη επιφάνειά της, είναι επίσης εύκολη στη φροντίδα και κατάλληλη για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας την τον τέλειο σύντροφο για την καθημερινή χρήση.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.






















