Potíria kai fiales Κεραμικό μπουκάλι 500 ml, σχέδιο: Olio d'Oliva, κεραμικό, μαύρο, στόμιο: φελλός
Κωδικός άρθρου : 100023020
Κεραμικό μπουκάλι 500 ml, σχέδιο: Olio d'Oliva, κεραμικό, μαύρο, στόμιο: φελλός
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
5,81 €
10
5,65 €
2%
20
5,47 €
5%
50
5,35 €
7%
100
4,37 €
24%
200
4,22 €
27%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 5,81 € 5,81 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το κεραμικό μπουκάλι 500 ml σε μαύρο χρώμα είναι κατασκευασμένο από το τυπικό υλικό Westerwald stoneware. Με λευκή στάμπα: Το Olio d'Oliva (ιταλικά για το ελαιόλαδο) ταιριάζει τέλεια σε κάθε κουζίνα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 530 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 83,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Κεραμικό υλικό |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 700 g |
| ύψος | 202 , 337 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 19–23×33 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το κεραμικό μπουκάλι 500 ml σε μαύρο χρώμα είναι κατασκευασμένο από το τυπικό υλικό Westerwald stoneware. Με λευκή στάμπα: Το Olio d'Oliva (ιταλικά για το ελαιόλαδο) ταιριάζει τέλεια σε κάθε κουζίνα.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 530 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 83,5 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Κεραμικό υλικό |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 700 g |
| ύψος | 202 , 337 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 19–23×33 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.






















