Υφασμάτινο κάλυμμα 12x12, τετράγωνο, ύφασμα, πετρόλ, στόμιο: TO38-TO53
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας
Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
8%
50
9%
100
11%
200
27%
500
28%
1.000
30%
Πλάτος: 120
Χρώμα: Πετρόλ
Τίποτα δεν επιλέγεται
Εξοικονόμηση*:  %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Πλάτος 120 mm
Σχήμα - Βάση Τετράγωνο
Χώρα κατασκευής Γερμανία
βάρος 1 g
ύψος 0,1 mm
Χρώμα Πετρόλ
Κατασκευαστής Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected]
0 από 0 κριτικών
Μέση βαθμολογία 0 από τα 5 αστέρια
Αφήστε μια κριτική!
Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας με άλλους πελάτες.
Πλάτος 120 mm
Σχήμα - Βάση Τετράγωνο
Χώρα κατασκευής Γερμανία
βάρος 1 g
ύψος 0,1 mm
Χρώμα Πετρόλ
0 από 0 κριτικών
Αφήστε μια κριτική!
Παρόμοια προϊόντα
Ποσότητα
Τιμή ανά τεμάχιο
Ποσότητα
Τιμή ανά τεμάχιο
1
Μέση βαθμολογία 5 από τα 5 αστέρια
Μεταλλική ετικέτα 'Δρομέας', τετράγωνη, μεταλλική, ασημί
Γυάλινο μπουκάλι 'Proba' 50 ml, στόμιο: PP 18Γυάλινο μπουκάλι 'Proba' 50 ml, στόμιο: PP 18
Μπουκάλι PET 'Milk and Juice Carré' 500 ml, τετράγωνο, πλαστικό, στόμιο: 38 mmΜπουκάλι PET 'Milk and Juice Carré' 500 ml, τετράγωνο, πλαστικό, στόμιο: 38 mm
Μεταλλική τάπα 26 mm, μεταλλική, χρυσήΜεταλλική τάπα 26 mm, μεταλλική, χρυσή