Potíria kai fiales Griffkorken 18 mm, Holz/Kunststoff, für Mündung: Kork
Κωδικός άρθρου : 100040470
Griffkorken 18 mm, Holz/Kunststoff, für Mündung: Kork
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
0,73 €
10
0,72 €
1%
20
0,71 €
2%
50
0,68 €
6%
100
0,67 €
8%
200
0,54 €
26%
500
0,53 €
27%
1.000
0,50 €
31%
5.000
0,43 €
41%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Ο φελλός λαβής 18 mm είναι ένας ακριβώς κατασκευασμένος, στρογγυλός φραγμός που εξασφαλίζει άριστη στεγανότητα. Αποτελείται από έναν πλαστικό πώμα και ένα καπάκι από υψηλής ποιότητας ξύλο, που προσφέρει σταθερή δομή και ανθεκτικότητα. Ένας κλασικός, αξιόπιστος φραγμός μπουκαλιού που δεν πρέπει να λείπει από κανένα νοικοκυριό.
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
|---|---|
| Υλικό - Κατηγορία | Ξύλο |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 9 g |
| ύψος | 35 mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 18 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Ο φελλός λαβής 18 mm είναι ένας ακριβώς κατασκευασμένος, στρογγυλός φραγμός που εξασφαλίζει άριστη στεγανότητα. Αποτελείται από έναν πλαστικό πώμα και ένα καπάκι από υψηλής ποιότητας ξύλο, που προσφέρει σταθερή δομή και ανθεκτικότητα. Ένας κλασικός, αξιόπιστος φραγμός μπουκαλιού που δεν πρέπει να λείπει από κανένα νοικοκυριό.
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
|---|---|
| Υλικό - Κατηγορία | Ξύλο |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 9 g |
| ύψος | 35 mm |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 18 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.






















