Potíria kai fiales Γυάλινο μπουκάλι 'Reliefa' 1.000 ml, στόμιο: φελλός

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 117 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Βουλγαρία |
| βάρος | 673 , 690 g |
| ύψος | 268 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 117 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Βουλγαρία |
| βάρος | 673 , 690 g |
| ύψος | 268 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση

Μπουκάλι γυάλινο 1.000 ml 'Reliefa' – κομψό, λειτουργικό και πολυχρηστικό
Η σειρά προϊόντων "Reliefa" από την Flaschenland περιλαμβάνει ποιοτικά γυάλινα μπουκάλια με χωρητικότητα 1.000 ml και πρακτικό φελλό. Αυτή η σειρά ξεχωρίζει ιδιαίτερα για την πολυχρηστικότητά της και τις ανθεκτικές ιδιότητες του υλικού της. Τα γυάλινα μπουκάλια της σειράς "Reliefa" είναι κατασκευασμένα από ανθεκτικό γυαλί που αντέχει στο κρύο, στη θερμότητα, είναι κατάλληλο για φούρνο μικροκυμάτων και φούρνο, καθώς και για πλυντήριο πιάτων. Με όγκο 1.000 ml προσφέρουν επαρκή χωρητικότητα για την αποθήκευση λικέρ, αποσταγμάτων και τσίπουρου. Το στρογγυλό σχήμα και ο φελλός εξασφαλίζουν ασφαλή και κομψή αποθήκευση καθώς και εύκολη χρήση. Τα μπουκάλια αποτελούν μέρος της οικογένειας γυάλινων δοχείων και συνδυάζουν λειτουργικότητα με ελκυστικό σχεδιασμό.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.























