Potíria kai fiales Γυάλινο μπουκάλι 'Ψηλό μπουκάλι κρασιού' 750 ml, στόμιο: PP 28
Κωδικός άρθρου : 100005390
Γυάλινο μπουκάλι 'Ψηλό μπουκάλι κρασιού' 750 ml, στόμιο: PP 28
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,56 €
30
1,51 €
3%
60
1,48 €
5%
105
1,45 €
7%
210
1,18 €
24%
300
1,14 €
26%
675
1,10 €
29%
1.350
0,94 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 1,56 € 1,56 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μπουκάλι 750ml wine flail είναι ιδανικό για χυμό σταφυλιού και κρασί. Ένα απλό μπουκάλι σε κλασικό σχήμα με μεγάλη γκάμα χρήσεων.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 770 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 750 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 76 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 365 , 380 g |
| ύψος | 305 , 310 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Το μπουκάλι 750ml wine flail είναι ιδανικό για χυμό σταφυλιού και κρασί. Ένα απλό μπουκάλι σε κλασικό σχήμα με μεγάλη γκάμα χρήσεων.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 770 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 750 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 76 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 365 , 380 g |
| ύψος | 305 , 310 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.























