Potíria kai fiales Γυάλινο μπουκάλι 'Πάθος' 200 ml, στόμιο: φελλός

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
«Passion» είναι ένα κομψό γυάλινο μπουκάλι 200 ml σε σχήμα καρδιάς με ένα σχεδιασμό που είναι ταυτόχρονα παιχνιδιάρικος και μίνιμαλ. Είναι κατάλληλο ως δώρο για την Ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου ή ως δώρο γάμου.
Παρακαλούμε σημειώστε: Για νομικούς λόγους, δεν επιτρέπεται η χρήση του για την προώθηση οινοπνευματωδών ποτών.
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 33 mm |
| Σχήμα - Βάση | Καρδιά |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 344 , 350 g |
| ύψος | 132 , 135 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 17–21×33 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
«Passion» είναι ένα κομψό γυάλινο μπουκάλι 200 ml σε σχήμα καρδιάς με ένα σχεδιασμό που είναι ταυτόχρονα παιχνιδιάρικος και μίνιμαλ. Είναι κατάλληλο ως δώρο για την Ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου ή ως δώρο γάμου.
Παρακαλούμε σημειώστε: Για νομικούς λόγους, δεν επιτρέπεται η χρήση του για την προώθηση οινοπνευματωδών ποτών.
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 33 mm |
| Σχήμα - Βάση | Καρδιά |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 344 , 350 g |
| ύψος | 132 , 135 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 17–21×33 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.























