Bormioli Rocco Γυάλινο μπουκάλι 'Oriente' 1.000 ml, γαλάζιο, στόμιο: μηχανικό πώμα

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 833 , 860 g |
| ύψος | 328 , 338 mm |
| Χρώμα | Μπλε |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 833 , 860 g |
| ύψος | 328 , 338 mm |
| Χρώμα | Μπλε |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση

Oriente – Κομψότητα και εξωτισμός σε απόλυτη μορφή
Η σειρά «Oriente» συνδυάζει την καλλιτεχνική αισθητική με την λειτουργική τελειότητα. Εμπνευσμένη από ανατολίτικα στοιχεία, αυτό το μπουκάλι ξεχωρίζει με το πολύγωνο σώμα του, που αιχμαλωτίζει το φως με κομψό τρόπο και προσδίδει στο σχέδιο πολυτελή βάθος. Διατίθεται στα χρώματα Διαυγές και Αζουρομπλε, δημιουργεί ιδιαίτερες πινελιές και φέρνει εξωτισμό και κομψότητα σε κάθε περιβάλλον. Το αεροστεγές κλείσιμο με μεταλλικό κλιπ δεν εξασφαλίζει μόνο ασφαλές σφράγισμα, αλλά υπογραμμίζει και την παραδοσιακή τεχνική που κρύβεται σε αυτό το μπουκάλι.
Χάρη στο μοναδικό του σχεδιασμό, η σειρά «Oriente» είναι ιδανική για την κομψή παρουσίαση διαφόρων ποτών. Είτε νερό, χυμοί, λεμονάδες είτε σπιτικές λιχουδιές – η εκλεπτυσμένη εμφάνισή του το καθιστά το επίκεντρο σε κάθε τραπέζι.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.
























