Luigi Bormioli Γυάλινο μπουκάλι 'Optima Hydrosommelier' 1.000 ml, στόμιο: μηχανικό πώμα

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 798 , 830 g |
| ύψος | 325 , 350 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
Σύνδεση
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 798 , 830 g |
| ύψος | 325 , 350 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
Σύνδεση

Optima Hydrosommelier
Η σειρά «Optima Hydrosommelier» συνδυάζει κομψό σχεδιασμό με πρακτική λειτουργικότητα και φέρνει ποικιλία στην καθημερινότητα. Ως μέρος της σειράς προϊόντων Optima της ιταλικής παραδοσιακής μάρκας LUIGI BORMIOLI, αυτό το υψηλής ποιότητας μπουκάλι με κλείσιμο με καπάκι εντυπωσιάζει με το κομψό του σχήμα και το χαρακτηριστικό ανάγλυφο γυαλί με την επιγραφή «Hydrosommelier». Ο προσεγμένος σχεδιασμός του το καθιστά όχι μόνο οπτικό κόσμημα, αλλά και μια ανθεκτική και βιώσιμη λύση για κομψή σερβίρισμα.
Το μπουκάλι «Optima Hydrosommelier» είναι ιδανικό για την κομψή αποθήκευση νερού, χυμών και λεμονάδων. Χάρη στο παρεχόμενο κλείσιμο με καπάκι, το μπουκάλι κλείνει αεροστεγώς, διατηρώντας έτσι τη φρεσκάδα και το ανθρακικό ιδανικά. Είτε για καθημερινή χρήση, στη γαστρονομία ή ως εκλεπτυσμένο αξεσουάρ στο στρωμένο τραπέζι – αυτή η σειρά συνδυάζει την ιταλική τεχνική με τη σύγχρονη άνεση και προσφέρει μια ιδιαίτερη γευστική εμπειρία.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.




