Bormioli Rocco Γυάλινο μπουκάλι 'Moresca' 1.000 ml, στόμιο: μηχανικό πώμα

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 600 , 606 g |
| ύψος | 306 , 321 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση
| Όγκος - συνιστώμενος | 1000 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 600 , 606 g |
| ύψος | 306 , 321 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Σύνδεση

Moresca
Η σειρά «Moresca» συνδυάζει κλασικές μορφές με μοναδικό σχεδιασμό και δίνει κομψές πινελιές με το εξαιρετικό μοτίβο κυψελών της. Κατασκευασμένη στην Ιταλία από τον αναγνωρισμένο κατασκευαστή Bormioli Rocco, αυτό το μπουκάλι με κούμπωμα με αρπάγη εντυπωσιάζει με την υψηλότερη ποιότητα κατασκευής και μια ευχάριστη αίσθηση στο άγγιγμα. Το απλό, στρογγυλό του σχήμα εξασφαλίζει αρμονική εμφάνιση, ενώ το δομημένο γυαλί δημιουργεί ένα ιδιαίτερο οπτικό εφέ. Είτε ως διακοσμητικό μπουκάλι είτε ως λειτουργική συσκευασία – η «Moresca» είναι ο τέλειος συνδυασμός παράδοσης και σύγχρονου σχεδιασμού.
Χάρη στο υψηλής ποιότητας κούμπωμα με αρπάγη, η σειρά «Moresca» είναι ιδανική για τη συσκευασία χυμών, κρασιού και άλλων εκλεκτών προϊόντων. Διατηρεί τα αρώματα αξιόπιστα και εξασφαλίζει μακρά διάρκεια ζωής του περιεχομένου μέσω της ασφαλούς σφράγισης.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.























