
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 515 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 80,4 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 550 g |
| ύψος | 186,6 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
2 Μαρτίου 2026 4:00 μ.μ.
Sehr schöne Flasche
Die Flasche entspricht genau meinen Vorstellungen!
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 515 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 80,4 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 550 g |
| ύψος | 186,6 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
1 σχόλια
2 Μαρτίου 2026 4:00 μ.μ.
Sehr schöne Flasche
Die Flasche entspricht genau meinen Vorstellungen!

Γυάλινο μπουκάλι 500 ml 'Lotto' – κομψό, λειτουργικό και πολυχρηστικό
Η σειρά προϊόντων «Vienna/Lotto» από την Flaschenland περιλαμβάνει υψηλής ποιότητας γυάλινα μπουκάλια, τα οποία ξεχωρίζουν για την πολυχρηστικότητά τους και την ανθεκτική κατασκευή τους. Το βασικό χαρακτηριστικό αυτής της σειράς είναι ο συνδυασμός λειτουργικού σχεδιασμού και υψηλής αντοχής σε διάφορα θερμοκρασιακά εύρη. Το γυάλινο μπουκάλι 500 ml «Lotto» με το στόμιο GPI 28 ανήκει στην οικογένεια των στρογγυλών γυάλινων δοχείων και προσφέρει πολλά τεχνικά πλεονεκτήματα: είναι ανθεκτικό στο κρύο, στη θερμότητα, κατάλληλο για φούρνο μικροκυμάτων και φούρνο, καθώς και για πλυντήριο πιάτων. Αυτά τα χαρακτηριστικά καθιστούν το μπουκάλι ιδιαίτερα ανθεκτικό και πολυχρηστικό. Το διαφανές γυάλινο υλικό εξασφαλίζει βέλτιστη ορατότητα του περιεχομένου, ενώ το τυποποιημένο στόμιο GPI 28 επιτρέπει εύκολο γέμισμα και σφράγισμα.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.























