Potíria kai fiales Γυάλινο μπουκάλι 'Georgio' 50 ml, στόμιο: PP 18

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Όγκος - συνιστώμενος | 50 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 40 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Πολωνία |
| βάρος | 72 , 75 g |
| ύψος | 100 , 102 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
| Όγκος - συνιστώμενος | 50 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 40 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Πολωνία |
| βάρος | 72 , 75 g |
| ύψος | 100 , 102 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση

Georgio – Μικρομπουκάλι για αποκλειστικές γευστικές δοκιμές
Η σειρά Georgio συνδυάζει διαχρονική κομψότητα με λειτουργική πολυμορφία και αποτελεί την τέλεια επιλογή για ποιοτικές γευστικές δοκιμές και μικρές ποσότητες προϊόντων. Αυτό το εκλεπτυσμένο μπουκάλι από διαυγές γυαλί ξεχωρίζει με τον καμπυλωτό λαιμό του, που του προσδίδει μια ιδιαίτερα κομψή εμφάνιση. Με το πρακτικό στόμιο PP-18, για το οποίο υπάρχουν κατάλληλα καπάκια στη συλλογή μας, το Georgio προσφέρει ασφαλή και στιλάτη συσκευασία για λικέρ, αποστάγματα, ξύδια ή λάδια. Χάρη στο συμπαγές του μέγεθος, αυτό το πολυχρηστικό μικρομπουκάλι είναι ιδανικό για εκθέσεις γεύσης, δοκιμές ή εκλεκτές γευστικές παρουσιάσεις στο τραπέζι. Το Georgio συνδυάζει εξαιρετική κατασκευή με υψηλής ποιότητας παρουσίαση και αναδεικνύει κάθε προϊόν με στυλ.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.























