Potíria kai fiales Γυάλινο μπουκάλι 'Διπλή καρδιά' 200 ml, στόμιο: φελλός

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Το μπουκάλι των 200 ml 'Doppelherz' από διαυγές γυαλί έχει σχεδιαστεί με δύο καρδιές που είναι πλεγμένες μεταξύ τους και μπορεί να κλείσει με έναν φελλό με μυτερή άκρη. Είναι ιδανικό ως ιδιαίτερη συσκευασία γκουρμέ ή ως ρομαντικό δώρο.
Σημείωση: Για νομικούς λόγους δεν επιτρέπεται η χρήση του για την εμπορία οινοπνευματωδών ποτών.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 218 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 55 mm |
| Σχήμα - Βάση | Καρδιά |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 300 g |
| ύψος | 114 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 19–23×33 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Το μπουκάλι των 200 ml 'Doppelherz' από διαυγές γυαλί έχει σχεδιαστεί με δύο καρδιές που είναι πλεγμένες μεταξύ τους και μπορεί να κλείσει με έναν φελλό με μυτερή άκρη. Είναι ιδανικό ως ιδιαίτερη συσκευασία γκουρμέ ή ως ρομαντικό δώρο.
Σημείωση: Για νομικούς λόγους δεν επιτρέπεται η χρήση του για την εμπορία οινοπνευματωδών ποτών.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 218 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Πλάτος | 55 mm |
| Σχήμα - Βάση | Καρδιά |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| βάρος | 300 g |
| ύψος | 114 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | ⌀ 19–23×33 mm |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.
























