Potíria kai fiales Γυάλινο μπουκάλι 'Claus' 500 ml, στόμιο: φελλός

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 521 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 85,8 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 500 , 514 g |
| ύψος | 182 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 521 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 500 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 85,8 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 500 , 514 g |
| ύψος | 182 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση

Claus – μινιμαλιστική κομψότητα για εκλεκτές εμφιαλώσεις
Το μπουκάλι Claus από καθαρό γυαλί των 500 ml συνδυάζει διαχρονική αισθητική με λειτουργική ευφυΐα και προσφέρει μια κομψή λύση συσκευασίας για εκλεκτά λικέρ, αποστάγματα και άλλα εκλεκτά ποτά. Ο μινιμαλιστικός του σχεδιασμός τονίζει την καθαρότητα του περιεχομένου και εξασφαλίζει μια ελκυστική παρουσίαση. Η απλή, κομψή μορφή το καθιστά την ιδανική επιλογή για σύγχρονες και κλασικές σειρές προϊόντων. Χάρη στον φελλό στο στόμιο, το Claus μπορεί να κλείσει με έναν κορυφαίο φελλό με ασφάλεια, προσφέροντας μια παραδοσιακή αλλά ταυτόχρονα υψηλής ποιότητας σφράγιση. Αυτό το κομψό μπουκάλι συμβολίζει την ποιότητα, τη διαύγεια και τη διαχρονική κομψότητα.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.























