Potíria kai fiales Γυάλινο μπουκάλι 'Classica' 200 ml, στόμιο: μηχανικό πώμα

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 220 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 67 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 250 , 264 g |
| ύψος | 160 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 220 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 200 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 67 mm |
| Εκτυπώσιμη | Ναι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 250 , 264 g |
| ύψος | 160 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση

Classica – παραδοσιακό μπουκάλι με χερούλι και διαχρονική γοητεία
Η σειρά «Classica» συνδυάζει τον παραδοσιακό σχεδιασμό με υψηλή λειτουργικότητα και αποτελεί την τέλεια επιλογή για κομψές συσκευασίες. Κατασκευασμένη στη Γερμανία, αυτό το χαρακτηριστικό μπουκάλι με χερούλι εντυπωσιάζει με την υψηλής ποιότητας κατασκευή του και το ανθεκτικό γυαλί. Με όγκο από 40 έως 500 ml, είναι ιδανικό για τη συσκευασία λικέρ, αποσταγμάτων, χυμών και σιροπιών. Ο κλασικός σχεδιασμός του προσδίδει σε κάθε δημιουργία μια νοσταλγική νότα και το καθιστά ελκυστική επιλογή τόσο για ιδιωτική χρήση όσο και για προϊόντα delicatessen.
Η σειρά «Classica» διαθέτει στόμιο με κλείστρο ασφαλείας, που εξασφαλίζει μια ασφαλή και αεροστεγή σφράγιση. Διατηρεί τη φρεσκάδα του περιεχομένου και προστατεύει αποτελεσματικά τα αρώματα. Τα αντίστοιχα κλείστρα είναι διαθέσιμα στη συλλογή μας.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.

























