Potíria kai fiales Γυάλινο μπουκάλι 'Χριστουγεννιάτικο δέντρο' 40 ml, στόμιο: μηχανικό πώμα

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Σημείωση: Παρακαλώ επιλέξτε το κλείσιμο ξεχωριστά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 44 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 40 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 25,7 mm |
| Σχήμα - Βάση | Χριστουγεννιάτικο δέντρο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 115 , 120 g |
| ύψος | 130 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | Μηχανικά πώματα (μίνι) |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Σημείωση: Παρακαλώ επιλέξτε το κλείσιμο ξεχωριστά.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 44 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 40 ml |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Πλάτος | 25,7 mm |
| Σχήμα - Βάση | Χριστουγεννιάτικο δέντρο |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | ΕΕ |
| βάρος | 115 , 120 g |
| ύψος | 130 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Μέγεθος κλεισίματος | Μηχανικά πώματα (μίνι) |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση

Ειδικά μπουκάλια με ξεχωριστό σχήμα – Κομψότητα και πολυχρηστικότητα για αποστάγματα
Τα ποικίλα ειδικά μπουκάλια μας, όπως τα "Εύα" και "Αδάμ", το «Γουρουνάκι της τύχης», το "Έλατο" και ο «Άνθρωπος με κουλουράκια» ενσωματώνουν διαχρονική κομψότητα και θέτουν πρότυπα στην ποιότητα και το σχέδιο. Κάθε μπουκάλι εντυπωσιάζει με ένα χαρακτηριστικό, συχνά προσεκτικά διακοσμημένο μοτίβο και υψηλής ποιότητας κατασκευή, που ικανοποιεί τόσο επαγγελματίες χρήστες όσο και ιδιώτες με αισθητική. Οι δοχεία διατίθενται σε διάφορα μεγέθη από 40 ml έως 500 ml και προσφέρουν, με φελλό, καπάκι PP ή κλιπ, μια κομψή λύση για ασφαλή και αεροστεγή αποθήκευση αποσταγμάτων, λικέρ και άλλων ποτών.
Τα μπουκάλια με μοτίβο είναι ιδανικά για επαγγελματική εμφιάλωση, ως συσκευασία δώρου ή ως διακοσμητικό στοιχείο στην κουζίνα και το μπαρ. Χάρη στην πολυχρηστικότητά τους, είναι κατάλληλα για χρήση στη γαστρονομία, το εμπόριο και τα ιδιωτικά νοικοκυριά το ίδιο αποτελεσματικά.
Είτε ως γοητευτική πινελιά για εορταστικές περιστάσεις, ως δημιουργικό δοχείο για σπιτικά ποτά ή ως λειτουργική λύση για επαγγελματική παρουσίαση – τα ειδικά μπουκάλια προσφέρουν ανθεκτική ποιότητα και διαχρονικά κομψό σχεδιασμό που αναδεικνύει με στυλ τα αποστάγματά σας και τα λικέρ.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.

























