Potíria kai fiales Γυάλινο μπουκάλι 'Big Joe' 3.000 ml, στόμιο: φελλός

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Όγκος - συνιστώμενος | 3000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 110 mm |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 1350 , 1400 g |
| ύψος | 478 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
| Όγκος - συνιστώμενος | 3000 ml |
|---|---|
| Διάμετρος - εξωτερική | 110 mm |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 1350 , 1400 g |
| ύψος | 478 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση

Big Joe
Η σειρά "Big Joe" παρουσιάζει ένα κωνικό γυάλινο μπουκάλι με χωρητικότητα 3.000 ml, κατασκευασμένο από διαυγές γυαλί. Με τη γενναιόδωρη χωρητικότητά του, είναι ιδανικό για τη συσκευασία και αποθήκευση διαφόρων ποτών, από κρασιά έως σπιτικούς χυμούς. Το λεπτό, ψηλό σχήμα του μπουκαλιού του προσδίδει μια κομψή εμφάνιση, που είναι ταυτόχρονα λειτουργική και αισθητικά ελκυστική.
Εξοπλισμένο με φελλό, το μπουκάλι "Big Joe" προσφέρει μια παραδοσιακή και ταυτόχρονα αξιόπιστη λύση κλεισίματος, που διατηρεί το άρωμα και την ποιότητα του περιεχομένου. Στη συλλογή μας θα βρείτε κατάλληλα φελλοκαπάκια για αυτό το μπουκάλι.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.























