Potíria kai fiales Γυάλινο μπουκαλάκι 'Jasmina' 15 ml

Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
| Όγκος - συνιστώμενος | 15 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 55 g |
| ύψος | 59 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
| Όγκος - συνιστώμενος | 15 ml |
|---|---|
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 55 g |
| ύψος | 59 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση

Μπουκάλια γυάλινα Jasmina – Κομψότητα και ασφάλεια για αρώματα και καλλυντικά
Τα γυάλινα μπουκάλια Jasmina συνδυάζουν διαχρονική κομψότητα με λειτουργική αξιοπιστία. Διαθέσιμα σε 15 ml, 30 ml και 50 ml, εντυπωσιάζουν με το υψηλής ποιότητας, ανθεκτικό στο κρύο γυαλί τους και το επιπλέον σφραγισμένο καπάκι, που προσφέρει άριστη προστασία από διαρροές και εξωτερικές επιδράσεις. Ο καθαρός, γωνιώδης σχεδιασμός εξασφαλίζει μοντέρνα εμφάνιση και εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση – ιδανικό για επαγγελματίες σε εργαστήρια, παραγωγή αρωμάτων ή εμπόριο καθώς και για απαιτητικούς ιδιώτες πελάτες.
Είτε για άρωμα, αιθέρια έλαια ή καλλυντικά υγρά: τα μπουκάλια Jasmina διατηρούν την ποιότητα και την ένταση του αρώματος των προϊόντων σας και είναι τέλεια ως κομψά δοχεία δειγμάτων, σε ταξιδιωτικό μέγεθος ή ως αποκλειστική λύση συσκευασίας. Ανακαλύψτε τώρα τα πολυλειτουργικά γυάλινα μπουκάλια Jasmina και φέρτε κομψότητα και τεχνική ασφάλεια στη σειρά καλλυντικών σας!
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.
























