Avery Zweckform Ετικέτες Zweckform 'Πλαίσια με φρούτα', ορθογώνιες, χάρτινες, πολύχρωμες
Κωδικός άρθρου : 100018910
Ετικέτες Zweckform 'Πλαίσια με φρούτα', ορθογώνιες, χάρτινες, πολύχρωμες
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
2,46 €
10
2,39 €
2%
20
2,33 €
5%
50
2,26 €
8%
100
1,85 €
24%
200
1,78 €
27%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Τιμή ανά τεμάχιο: 2,46 € 2,46 €
Εξοικονόμηση*: %
Άμεσα διαθέσιμο. Έτοιμο για αποστολή σε: 1-2 ημέρες
Εγγράψιμες ετικέτες οικιακής χρήσης 'Ετικέτες φρούτων' από τη σειρά σχεδίασης Zweckform 'Home' Οι αυτοκόλλητες ετικέτες με πεδίο κειμένου είναι κατάλληλες για ιδιαίτερα διακοσμητικές ετικέτες στα βάζα μαρμελάδας και στα μπουκάλια λικέρ σας.
| Πλάτος | 80 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Ορθογώνιο |
| Υλικό - Κατηγορία | Χαρτί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 8 g |
| ύψος | 1,5 mm |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| Κατασκευαστής | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Εγγράψιμες ετικέτες οικιακής χρήσης 'Ετικέτες φρούτων' από τη σειρά σχεδίασης Zweckform 'Home' Οι αυτοκόλλητες ετικέτες με πεδίο κειμένου είναι κατάλληλες για ιδιαίτερα διακοσμητικές ετικέτες στα βάζα μαρμελάδας και στα μπουκάλια λικέρ σας.
| Πλάτος | 80 mm |
|---|---|
| Σχήμα - Βάση | Ορθογώνιο |
| Υλικό - Κατηγορία | Χαρτί |
| Χώρα κατασκευής | Γερμανία |
| βάρος | 8 g |
| ύψος | 1,5 mm |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| Κατασκευαστής | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αφορά την εξοικονόμηση σε σχέση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Εάν τα καπάκια είναι διαμορφώσιμα, πρέπει να επιλεγούν ξεχωριστά. Βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι αγορών σας.









