Potíria kai fiales Διακοσμητικό βάζο 'Orcio' 580 ml, στόμιο: twist-off (TO 82)
Κωδικός άρθρου : 100029830
Διακοσμητικό βάζο 'Orcio' 580 ml, στόμιο: twist-off (TO 82)
Προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών
Η διαμόρφωσή σας

Ποσότητα Τιμή ανά τεμάχιο Εξοικονόμηση*
1
1,64 €
20
1,57 €
4%
50
1,54 €
6%
100
1,50 €
8%
250
1,23 €
24%
600
1,18 €
28%
1.100
1,14 €
30%
2.057
0,99 €
39%
Τίποτα δεν επιλέγεται
Βάζο γενικής χρήσης 580ml Samos - Οι νόστιμες μαρμελάδες και μαρμελάδες βρίσκουν μια ωραία θέση σε αυτό το όμορφο βάζο.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 580 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 580 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 103 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Βουλγαρία |
| βάρος | 210 g |
| ύψος | 109 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
Βάζο γενικής χρήσης 580ml Samos - Οι νόστιμες μαρμελάδες και μαρμελάδες βρίσκουν μια ωραία θέση σε αυτό το όμορφο βάζο.
| Όγκος - γεμάτο μέχρι το χείλος | 580 ml |
|---|---|
| Όγκος - συνιστώμενος | 580 ml |
| Διάμετρος - εξωτερική | 103 mm |
| Εκτυπώσιμη | Όχι |
| Σχήμα - Βάση | Στρογγυλό |
| Υλικό - Κατηγορία | Διαφανές γυαλί |
| Χώρα κατασκευής | Βουλγαρία |
| βάρος | 210 g |
| ύψος | 109 mm |
| Χρώμα | Διαφανές |
| Κατασκευαστής | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Σύνδεση
Δεν βρέθηκαν κριτικές. Μοιραστείτε τις ιδέες σας με άλλους.
*Η έκπτωση αναφέρεται στην εξοικονόμηση σε σύγκριση με την τιμή μονάδας.
Σημαντικό: Τα καπάκια πρέπει να παραγγελθούν ξεχωριστά. Παρακαλούμε βεβαιωθείτε ότι έχουν προστεθεί στο καλάθι σας.























